09.12.2017 17:30 - PRÍPRAVKA

Na turnaji v Holíči 5.miesto.

Chalani cestovali na prvý zimný turnaj do Holíča. V športovej hale sa zišli hráči U13 z Holíča, Hodonína, Veselí nad Moravou, Gbely, Skalica. My sme cestovali v kompletnej zostave.

V prvom zápase sme nastúpili proti domácemu Holíču. Od úvodu bolo vidieť nezohratosť v hale a len veľmi ťažko sme sa presadzovali. Na palubovke sa bojovalo o každý centimeter. Našu prvú šancu sme premenili na vedenie 1:0. Po dlhom vyhodení lopty od Dávida Lopašovského si s prehľadom otvoril strelecký účet Belokostolský. V závere sme ale dostali gól na 1:1 po prísnej jedenástke.

Na druhý zápas sa proti nám postavil favorit turnaja Hodonín. Naši hrali celý zápas s veľkým rešpektom. Po pár minútach sme prehrávali už 0:2. Nedeliak nám ale vštiepil iskierku nádeje po góle na 1:2. Hráči Hodonína ale dominovali vo všetkých herných činnostiach a v záverečnej päť minútovke skrášlili svoje víťazstvo na 1:5.

V treťom zápase sme nastúpili proti Veselí nad Moravou. V zápase nám vôbec nič nevychádzalo - od pohybu na ihrisku až po jednoduché prihrávky. Zápas sme prehrali 0:3

V štvrtom zápase sme nastúpili proti záhorákom zo Skalice. Prehrali sme 0:1 po našom úplne slabom výkone , ku ktorému ani nie je čo napísať.

Do posledného zápasu s Gbelmi sme išli s jasným cieľom - vychutnať si ho a zabaviť sa, čo nám chýbalo v predošlých zápasoch. Už pred úvodným hvizdom bolo cítiť z našej strany pobiť sa o dobrý výsledok. Prvý krát na turnaji sme dali predzápasový bojový pokrik. Od úvodu sme hrali aktívne a Gbely nepúštali do ničoho. Prišlo ale zlé striedanie a inkasovali sme. Chalani ale nesklonili hlavy a pokračovali vo svojej hre. Poctivo sme si držali protihráčov, napádali rozohrávku, z čoho vyplývali chyby súpera. Po presnej rozohrávke Kovalíka vyrovnal Jobek, keď strelu umiestnil presne k pravej žrdi. Po tomto góle bolo ešte viac cítiť od chalanov zvíťaziť v tomto zápase. A to sa nám nakoniec aj podarilo. V strede ihriska sa otvoril priestor pre Nedeliaka, ktorý prudkou strelou pod brvno skóroval na 1:2. V závere Gbely tlačili až prišla strela ktorú Kovalík bravúrne zneškodnil ľavou rukou a vytlačil do rohu. Tento zákrok nám priniesol vytúžené víťazstvo čo pre nás znamenalo konečné 5.miesto.

Zostava: Lopašovský, Kovalík, Cepka, Belokostolský, Adamec, Valko, Vavro, Nedeliak, Jobek, Kubovič, Sekáč, Trebatický.

Výsledky turnaja

Holíč - Bučany 1 : 1 - Belokostolský

Hodonín - Bučany 5 : 1 - Nedeliak

Bučany - Veselí nad Moravou 0 : 3

Bučany - Skalica 0 : 1

Bučany - Gbely 2 : 1 - Jobek, Nedeliak

Posledný zápas ukázal najmä hráčom, že dokážeme hrať krásny a bojovný futbal aj proti starším chalanom. Veríme, že to nebol posledný takýto zápas v hale a môžeme pokračovať v príprave na domáci turnaj LOPTOŠ CUP 2018, ktorý sa bude konať v MŠH v Trnave 14.01.2018

03.11.2017 - PRÍPRAVKA

V poslednom zápase jesennej časti víťazstvo v Trnave.

V poslednom zápase pred dlhou zimnou prestávkou sme cestovali na Sláviu. Zápas sa hral vo veľmi zlom počasí, trávnik bol premočený a fúkal silný vietor. V prvom polčase chalani nebojovali so súperom ale s podmienkami na ihrisku . Mali sme pár náznakov šancí, ale ani jedna strela sa do prestávky neujala. Domáci mali problém kombinovať a presadzovať sa. Polčas tak skončil 0:0.

V druhom polčase sme začali hrať aktívnejšie a chalani sa začali viac tlačiť do brány. Až prišla akcia Jankoviča, ktorý otvoril skóre na 0:1. Po prvej strele domácich sme sa ujali vedenia na 0:2 po rýchlom brejku a Nedeliak s prehľadom zvýšil na 0:2. Bojovnosťou sa podarilo domácim znížiť na 1:2 a zápas začal byť nervózny a to najmä zo strany domácich keď nie raz kričali na hostí ale aj rozhodcu. Ich hnev ale skrotil druhým gólom v zápase Jankovič a zvýšil na 1:3. 5 min pred koncom zápasu krásnou strelou zvýšil na konečných 1:4 Jobek.

Po zápase sme v stredovom kruhu ihriska víťazným pokrikom ukončili jesennú časť a chalanov čakala spoloční cesta mikrobusom na domáci štadión. Tam bolo pre nich pripravené ukončenie jesene v podobe obľúbenej pizzy, kofoly a čipsov.

FK AŠK Slávia Trnava - OFK Bučany : 1 : 4 ( 0:0 )

G: Jankovič 2, Nedeliak, Jobek

22.10.2107 12:55 - PRÍPRAVKA

V Zelenči vybojované tri body.

Do Zelenča sme pricestovali bez Róberta Jankoviča. Na tejto pôde sa body ťažko zbierajú a očakával sa vyrovnaný zápas. Terén bol poznačený rannou hmlou a kombinovalo sa len veľmi ťažko. Hrali sme defenzívne a spoliehali sa na brejky  Vavra so Sekáčom. Po pár minútach ukázali hráči Zelenča aj negatívnu stránku futbalu, keď do súbojov išli viac rukami ako telom. Domáci ohrozovali našu bránu rôznymi spôsobmi ale nie a nie dobre trafiť loptu, ktorá bola v tomto zápase veľmi kĺzavá. Prvú našu šancu sme využili na sto percent. Po pravej strane obišiel Jobek obrancu a vystrelil. Domáci gólman vyrazil loptu a dôrazný Nedeliak skóroval k ľavej žrdi. Domáci po tomto góle zostali ako obarený a do polčasu sa toho viac neudialo.

V druhom dejstve sa domáci snažili vyrovnať ale všetky náznaky akcií končili na našej pozornej obrane. V 30 minúte vyslal strelu jeden z hráčov domácich ale Lopašovského brána bola proti. Pokus skončil na brvne. Už keď sa domáci znovu dostávali do tempa prišiel rohový kop Kuboviča na ktorý si krásne nabehol Jobek a upratal loptu do sieti. Tento gól znamenal definitívny koniec domácich nádeji na vyrovnanie a do konca zápasu sme si náskok 2:0 ustrážili.

Toto víťazstvo sa nerodilo ľahko a preto po zápase víťazný pokrik ešte viac chutil ako po iné zápasy. Už o týždeň v sobotu cestujeme na posledný zápas jesennej časti na pôdu Slávie. Tu sa stretneme s klubom, ktorý minulú sezónu hral skupinu B - ŠK Slávia Trnava.

ŠK Slávia Zeleneč - OFK Bučany : 0 : 2 ( 0:1 )

G: Nedeliak, Jobek

20.10.2107 11:20 - PRÍPRAVKA

V priateľskom stretnutí nerozhodne.

19.10.2017 štvrtok hostila prípravka hráčov z FK Lokomotíva Trnava. V krásnom počasí sme nastúpili s odhodlaním sa pobiť o dobrý výsledok a nadviazanie skvelého výkonu z Hrnčiaroviec. Hostia prišli s kompletným tímom 18 hráčov a v ich drese sa objavil aj náš hráč Róbert Jankovič, ktorý je na hosťovaní práve z Lokotky. Zápas sa v úvode niesol v priateľskom duchu a šancí na oboch stranách bolo ako šafránu. Hra sa odvíjala v strede ihriska až prišla nečakaná strela Kuboviča a preloboval brankára na 1:0. Po pár minútach hostia zahrávali priamy kop. Skvelou strelou za zaskvel stopér hostí a takisto preloboval brankára Lopašovského. Do polčasu využil zaváhanie obrany Jankovič a presne umiestnenou strelou k ľavej žrdi poslal hostí do vedenia 1:2.

Do druhého polčasu naši nastúpili agresívnejšie a začali sme dominovať v osobných súbojoch. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Najviac ale hrozili domáci keď niekoľko sľubných šancí skončilo u pozorného brankára hostí. S pribúdajúcim časom sme cítili šancu dosiahnuť vyrovnanie, čo sa nám podarilo v nadstavenom čase. Za obranu zbehol Vavro prehodil si brankára a do prázdnej brány nekompromisne vyrovnal.

Za bojovnosť sme si zaslúžili remízu a naši chalani opäť raz potvrdili progres vo výkone, za čo im neostáva nič iné pogratulovať. Už v sobotu ich čaká ťažký zápas v Zelenči.

OFK Bučany - FK Lokomotíva Trnava : 2 : 2 ( 1:2 )

G: Kubovič, Vavro

15.10.2017 18:13

V Hrnčiarovciach nečakaný hladký priebeh.

V sobotu sa hráči prípravky predstavili v Hrnčiarovciach nad Parnou, kde nastúpili proti svojím rovesníkom. Očakával sa vyrovnaný zápas, na čo upozorňovali tréneri aj hráčov. Naši chalani si to zrejme zobrali k srdcu a k zápasu pristúpili zodpovedne. Od úvodu sme hrali krásny futbal a nie raz sa ozýval potlesk od rodičov za pekné akcie. Netrvalo dlho a približne z 25 metrov vypálil Valko. Po viacerých odrazeniach lopty zostal brankár prekvapený a viedli sme 1:0. Na 2:0 zvyšoval po peknej prihrávke od Vavra Jankovič, keď dostal loptu presne na kopačku a nemal problém skórovať. Tretí gól vsietil po bojovnosti Nedeliak. Chalani súpera k ničomu nepustili a do konca polčasu zvyšoval opäť Nedeliak, po krížnej strele do protismeru brankára.

V druhom polčase domáci nastúpili ako vymenený a snažili sa s nepriaznivým skóre niečo spraviť. Hra sa vyrovnala.  Prišla ale individuálna akcia po ľavej strane Adamca. Potiahol si loptu až k bráne a prekabátil brankára strelou k bližšej žrdi. Domáci ale nepoľavili a svojou aktívnou hrou sa im podarilo skorigovať skóre na 1:5, po nešťastnom vlastnom góle Cepku. Na začiatku 40 minúty znížil Hovorka na 2:5. Domáci začali cítiť šancu niečo spraviť zo zápasom,ale proti bol Nedeliak. Krásnou strelou do pravého horného rohu brány zavŕšil svoj hattrick. Tento gól znamenal koniec odporu domácich a na konečných 2:7 zvýšil Kubovič. Chalani odohrali najlepší zápas v tejto sezóne a potvrdili svoju kvalitu. Toto víťazstvo znamená po týždni návrat na druhé miesto v tabuľke.

Už teraz sa tešíme na horúcu pôdu do Zelenča,kde sa predstavíme v sobotu 21.10. o 10:00.

ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou - OFK Bučany  : 2 : 7 ( 0:4 )

G: Nedeliak 3, Valko, Jankovič, Adamec, Kubovič.

08.10.2017 13:04

S Cíferom bodovo naprázdno.

V poslednom domácom zápase jesennej časti sme privítali ŠK Cífer. Od začiatku zápasu bolo vidieť kvalitu na oboch stranách. Hra sa odvíjala najmä medzi šestnástkami. Prvú šancu mali hostia, keď z približne 15 metrov vypálil Duris a opečiatkoval pravú žrď našej brány.  Prvý krát sme ohrozili bránu v 18.minúte, keď sa zoči-voči brankárovi ocitol Vavro. Strelu umiestnil presne k ľavej žrdi ale Morvay ju končekmi prstov vytlačil na rohový kop. Už keď to vyzeralo na polčasovú remízu, z diaľky vypálil Rudolf Duris a prudkou strelou pod brvno prekonal Lopašovského. Do kabín, tak naši chalani schádzali veľmi smutný.

Tak ako to býva už pomaly zvykom, v druhom polčase sme začali hrať aktívnejšie dopredu. Z tohto vyplývali rôzne fauly hostí, čo nám umožnilo ohroziť bránu na vytúžené vyrovnanie. Najprv skúšal Cepka z priameho kopu, po chvíli Valko alebo Belokostolský. Všetky streli ale smerovali mimo bránu alebo do hradby tiel. Mali sme územnú prevahu a množstvo vyhratých súbojov. Tak ako hostia skórovali v závere 1.polčasu, mohli sme aj mi udrieť a dočkať sa vyrovnania. Po krásnej akcii po osi Nedeliak-Jankovič, posledný menovaný nadýchaným centrom hľadal vo vápne Cepku. Matej hlavou netrafil odkrytú bránu a tak sa Cífer tešil z troch bodov.

Chalani si za predvedenú hru zaslúžili minimálne remízu, nuž ale taký je futbal a nás to môže len posilniť. Už teraz sa chalani tešia na jarnú odvetu a po zápase sebavedome vyhlásili :  " my im to vrátime "

OFK Bučany - ŠK Cífer 0 : 1 ( 0:1 )

G: -

06.10.2017 8:45

V troch zápasoch skóre 25:4 a plný bodový zisk.

V treťom až piatom kole odohral náš najmladší tím tri zápasy. V 3.kole sme nastúpili na domácej pôde proti rovesníkom z Majcichova. Chlapci pristúpili k zápasu zodpovedne, čo sa odzrkadlilo aj na polčasovom výsledku 5:0. V druhom polčase sme troška otvorili dvierka v obrane, keď sa obrancovia snažili skórovať a umožnili sme súperovi vsietiť dva góly. My sme ich ale pridali sedem a tak na konci zápasu znelo ciky-caky-ciky-cak po výhre 12:2.

OFK Bučany - OFK Majcichov 12 : 2 ( 5:0 )

G: Cepka 2, Jankovič 2, Jobek 2, Nedeliak 2, Belokostolský, Adamec, Sekáč, Kubovič

----------------------------------------

V 4.kole sme nastúpili opäť na domácom ihrisku, proti súperovi ktorý minulú sezónu hral sk.B a to proti Kopánke. Hostia nás zaskočili rýchlym gólom keď už v 2.minúte zápasu sa presadil Mikulčík. Naši začali hrať viac zodpovedne a koncentrovane, čo nám po chvíli prinieslo ovocie v podobe otočenia skóre do polčasu na 2:1. Strelecky sa presadili Jankovič a Kubovič. Hostia sa snažili hneď od úvodu druhého polčasu čo najskôr vyrovnať, ale v bráne skvele zachytal Lopašovský. Druhým gólom v zápase sa Jankovič postaral o vedenie na 3:1. Hosťom sa podarilo znížiť na 3:2, ale chlapci bojovnosťou ustážili najtesnejšie vedenie a získali sme tri body.

OFK Bučany - SFC Kopánka Trnava 3 : 2 ( 2:1 )

G: Jankovič 2, Kubovič

V 5.kole sme nastúpili na preložený zápas v Križovanoch, ktorý sa odohral štvrtok 5.10.2017. Rozbiehali sme veľmi ťažkopádne. V 1.polčase sme si vytvorili málo šancí a bolo to trápenie. Podarilo sa nám nalomiť súpera až v 20.minúte, keď sme vyslali na bránu prvú strelu a tá sa hneď ujala. Skóre otvoril Kubovič. Krátko na to zvyšoval Jankovič na polčasových 0:2. Počas prestávky bolo na tréneroch aby našich prebrali a zobudili ich z jesennej únavy :D. Podarilo sa im to a v druhom polčase sme vsietili 8 gólov. Chlapci sa týmto víťazstvom vyšplhali v tabuľke na krásne druhé miesto a dobre naladili na najbližší domáci zápas proti Cíferu.

OŠK Križovany nad Dudváhom - OFK Bučany 0 : 10 ( 0:2 )

G: Jankovič 2, Vavro 2, Jobek 2,Kubovič, Sekáč, Nedeliak, Lopašovský

13.09.2017 8:12

V úvode sezóny jedna prehra a jedna výhra

Kategória prípravka začala sezónu v pozmenenej súpiske. Z tímu prešli do kategórie žiakov : Martin Jobek, Kristián Valko, Adrián Hrúz, Jakub Šupa, Peter Kačmárik, Ľuboš Hubinák, Alex Boris.

Do tímu sa pripojili Martin Česnek, Dávid Lopašovský, Marek Jobek a z predprípravky Šimon Kubovič, Dominik Vavro, Šimon Sekáč.

Na úvod sezóny nám žreb veľmi neprial, keď sme nastúpili na domácom ihrisku proti silnej Modranke. Zápas sa rozhodol hneď v úvode, kde na našich chalanoch bolo vidieť nezohratosť a Modranka sa dostala do polčasového vedenia 0:4. V druhom polčase ale naši chalani vybehli na ihrisko ako vymenený a neraz sme mali šancu znížiť nepriaznivé skóre. Už 29.minúte nám to prinieslo ovocie, keď Martin Jobek vsietil prvý gól tejto sezóny. Množstvo šancí však zostalo nevyužitých a v závere Modranka skrášlila vo svoj prospech výsledok na 1:5.  Za spomenutie ešte určite stojí výkon rozhodcu Miloša Nikoliča, ktorý sa dosť často správal ako originál bulhar - pískal všetko opačne :D :- )

OFK Bučany - ŠK Modranka 1 : 5 ( 0:4 ) G : Jobek

Na druhý zápas sme cestovali do Zavaru. Tu sme nastúpili proti oslabenej zostave domácich. K zápasu nieje veľmi čo povedať, azda len to, že domáci podali veľmi bojovný výkon a inkasovali "len" tri góly. Veríme, že naši chalani si vybrali svoj zlý deň na celú sezónu a tento "nemastný a neslaný" výkon sa už nebude opakovať.

OŠK Zavar - OFK Bučany  0:3 ( 0:2 ) G: Adamec, Valko, Kubovič

12.06.2017 7:30

V poslednom zápase sezóny víťazstvo.

V sobotu 10.06.2017 našich prípravkárov čakal posledný zápas sezóny proti Križovanom. Chalani si pred zápasom vylepšili náladu a na ihrisku behali s ružovo - modrými hlavami. Predviedli bojovný výkon a na konci zápasu sa tešili z víťazstva 3 : 1. Tesne pred záverom si užil posledný zápas aj prezident klubu Marcel Hutta, keď dostal nečakane studenú sprchu obliatim vody z vedra. Chalanom patrí veľká vďaka za predvedené výkony počas celej sezóny a odchádzajúcim hráčom o kategóriu vyššie ( do žiakov ) prajeme veľa úspechov.

OFK Bučany - OŠK Križovany nad Dudváhom 3 : 1 ( 2:1 )

08.05.2017 10:09

Prehra v Modranke.

V sobotu 06.05.2017 naši prípravkari cestovali ku lídrovi súťaže z Modranky. Očakával sa bojovný zápas , čo sa aj potvrdilo. Naši chalani podali bojovný výkon. Šance na vsietenie gólu sme mali sporadicky a väčšinu zápasu sme odolávali tlaku Modranky. Už keď to vyzeralo, že by sme svojou bojovnosťou mohli pomýšlať aspoň na zisk bodu, prišiel gól domáciach ako blesk z jasného neba a 4 minúty pred koncom sme inkasovali z kopačky Bukovského. V bráne Martin Jobek mal zakrytý výhľad a loptu zbadal na poslednú chvíľu. Žiaľ už nedokázal reagovať. Hneď po góle sme začali hrať ofenzívnejšie so všetkými hráčmi ale domáci to hneď potrestali brejkom a v 48.minúte spečatil stav na 2:0 Karvai. Po zápase bolo na chlapcoch vidieť únavu a hlavne veľké sklamanie ale po tom ako schádzali z ihriska si vypočuli z hlavnej tribúny "standing ovation" od svojich rodičov za predvednú hru.

FO ŠK Modranka - OFK Bučany  2 : 0  ( 0:0 )

11.04.2017 11:45

V 13.kole sme poskočili o dve miesta.

Na prvý domáci zápas v jarnej časti sme nastúpili proti tabuľkovému susedovi z Leopoldova. V úvode zápasu hostia hrýzli a dostali sa do dvoch vyložených šancí. V prvej strela smerovala na nášho brankára a v druhej musel predviesť svoje kvality. Aj v tomto prípade ale platilo veľmi dobre známe nedáš-dostaneš a v 4.minúte rozvlnil hosťujúcu sieť Jakub Šupa strelou spoza 16-tky. Po tomto góle sa hra vyrovnala a bojovalo sa o každý centimeter na ihrisku. Do polčasu sme ešte mali jednu sľubnú príležitosť keď Adamec našiel bravúrnou pätičkou Hrúza , ktorého strela však nemala správnu razanciu. Do druhého polčasu sme nastupovali s vidinou víťazstva a zlepšeným pohybom nám to prinieslo ovocie. Už v 26.minúte zvýšil na 2:0 Jankovič. Naši hráči si plnili svoje povinnosti na jedničku a hosťom nedopriali žiadny priestor. V 34.minúte sa druhý krát v zápase presadil Šupa a dostal nás do vedenia 3:0. V závere zápasu dal domáci tréner možnosť predviesť svoje schopnosti najmladším hráčom, ktorý nie raz ohrozili bránu hostí. Po záverečnom hvizde rozhodcu Tománeka znelo ihriskom víťazne ciky-caky-ciky-cak a mužstvo prípravky poskočilo ziskom troch bodov zo 6.miesta na 4.miesto.

OFK Bučany - MTK Leopoldov 3 : 0 ( 1:0 )

Góly : 4. Šupa, 26. Jankovič, 34. Šupa

Zostava : Jobek, K.Valko, E.Valko, Hubinák, Boris, Šupa, Cepka, Hrúz (C), Jankovič, Kačmárik, Nedeliak, Belokostolský, Adamec

Ostatné výsledky 12.kola:

01.04.2017 14:37

Jarnú časť sme začali tesnou prehrou

Mužstvo prípravka nastúpilo na prvé jarné kolo na ihrisku v Hrnčiarovciach nad Parnou. Hral sa bojovný futbal a súperi si nenechávali veľa priestoru na ihrisku. Do šancí sa dostávali najmä domáci čo vyústilo v 19.min ku skórovaniu najlepšieho hráča zápasu Samuela Moncmana, keď po veľkej skrumáži upratal loptu do našej siete. Do druhého polčasu sme išli s jasným cieľom niečo spraviť s výsledkom, ale šancí sme mali ako šafránu. Domáci hrozili z rohových kopov a rýchlych brejkov. V 36.minúte domáci zahrávali rohový kop a po zakrútenej lopte si jeden z domácich hráčov nabehol na center a prudkou hlavičkou vyskúšal pevnosť hornej konštrukcie brány. V posledných minútach keď sme sa snažili tlačiť do brány súpera, prišiel rýchly brejk domácich. Náš brankár však krásnou robinzonádou vytlačil loptu do rohu. V závere už nebolo síl a naši chlapci si cestou z ihriska museli vypočuť od súpera pokrik víťazstva

ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou - OFK Bučany 1 : 0 ( 1:0 ) Góly : 19. Moncman

Zostava : Jobek, K.Valko, E.Valko, Hubinák, Boris, Šupa, Cepka, Hrúz (C), Jankovič, Kačmárik, Nedeliak, Belokostolský, Mišík, Adamec

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky